hlavicka1t

Poskytujeme profesionální stomatologické služby s empatickým a individuálním přístupem.

 

tomh

Vedoucí zubní lékař:

MDDr. Tomáš Slezák

Vystudoval obor Zubní lékařství na Lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně. Pravidelně se zúčastňuje odborných seminářů a praktických kurzů v České republice i zahraničí. Specializuje se estetickou stomatologii, parodontologii, zubní implantáty.
 tomeckova

Zubní lékařka:

MDDr.Blanka Tomečková

Vystudovala obor zubní lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Pravidelně se zúčastňuje odborných seminářů a praktických kurzů. Specializuje se na estetickou stomatologii a ošetření dětských pacientů.
 veronikaslezakova

Dentální hygienistka:

Mgr. et. Bc.Veronika Slezáková

Vystudovala obor dentální hygiena na Lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně a obor Epidemiologie na Lékařské fakultě v Olomouci. Pravidelně se zúčastňuje odborných seminářů a praktických kurzů. Specializuje se na ošetření parodontu, estetické bělení zubů a prevenci dospělých i dětí.
 Bimkova

Dentální hygienistka: 

Bc. Veronika Bimková

Vystudovala obor dentální hygiena na 3.Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Pravidelně se zúčastňuje významných kurzů a školení, zaměřených na dentální hygienu a stomatologii. Specializuje se na ošetření parodontu, estetické bělení zubů a prevenci dospělých i dětí. Nyní na mateřské dovolené.
 ruzickova

Zubní asistentka:

Barbora Vašková

 henclova

Zubní asistentka:

Tereza Henčlová